Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

Bendrovės „Natūralus pluoštas“ kanapių pluošto gaminiams suteiktas „OEKO-TEX® Standard 100“ sertifikatas

2020-04-02
news_1

UAB „Natūralus pluoštas“ džiaugiasi galėdama pranešti apie „OEKO-TEX® Standard 100“ sertifikato suteikimą verpimui paruoštam kotonizuotam kanapių pluoštui.


„OEKO-TEX® suteikia vartotojams ir įmonėms galimybę priimti atsakingus sprendimus, saugančius mūsų planetą ateities kartoms. „STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ yra viena geriausiai pasaulyje žinomų etikečių, skirtų tekstilės medžiagoms, patikrintoms dėl kenksmingų medžiagų. Tai reiškia klientų pasitikėjimą ir aukštą gaminio saugą.“*


Kotonizuotas kanapių pluoštas idealiai tinka gaminti įvairius audinius. Pasirinkę natūralų, ekologišką ir aukštos kokybės kanapių pluoštą, tekstilės ir mados prekės ženklai gali būti tikri dėl tvaraus pasirinkimo. „OEKO-TEX® Standard 100“ sertifikatas suteikia kokybės ir saugos garantą, kurio šiandien aktyviai siekia tiek dideli ir maži mados rinkos žaidėjai, tiek sąmoningi vartotojai.


2019 m pastatytoje vienoje moderniausių Europoje ‚Natūralaus Pluošto‘ gamykloje per metus galima apdoroti apie 30 tūkst. Tonų kanapių stiebelių, iš kurių gaunamas aukštos kokybės kanapių pluoųtas, skirtas tekstilės ir neaustinių medžiagų gamybai.


*Šaltinis: oficiali Oeko-Tex® svetainė: https://www.oeko-tex.com/en/

Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge