Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

Natural Fiberi kanepikiudtooted saavad teist aastat järjest OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaadi

2021-05-31
news_1

UAB „Natūralus pluoštas“ džiaugiasi galėdami pranešti apie 2021m. pratęstą „OEKO-TEX® Standard 100“ sertifikatą verpimui paruoštam kotonizuotam kanapių pluoštui.


„OEKO-TEX® suteikia vartotojams ir įmonėms galimybę priimti atsakingus sprendimus, saugančius mūsų planetą ateities kartoms. „STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ yra viena geriausiai pasaulyje žinomų etikečių, skirtų tekstilės medžiagoms, patikrintoms dėl kenksmingų medžiagų. Tai reiškia klientų pasitikėjimą ir aukštą gaminio saugą.“*


Kotonizuotas kanapių pluoštas idealiai tinka gaminti įvairius audinius. Pasirinkę natūralų, ekologišką ir aukštos kokybės kanapių pluoštą, tekstilės ir mados prekės ženklai gali būti tikri dėl tvaraus pasirinkimo. „OEKO-TEX® Standard 100“ sertifikatas suteikia kokybės ir saugos garantą, kurio šiandien aktyviai siekia tiek dideli ir maži mados rinkos žaidėjai, tiek sąmoningi vartotojai.


2019 m. pastatytoje vienoje moderniausių Europoje „Natūralaus Pluošto“ gamykloje per metus galima apdoroti apie 30 tūkst. tonų kanapių stiebelių, iš kurių gaunamas aukštos kokybės kanapių pluoštas, skirtas tekstilės ir neaustinių medžiagų gamybai.


*Šaltinis: oficiali Oeko-Tex® svetainė: https://www.oeko-tex.com/en/

Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge