Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

„Natūralus pluoštas“ dalyvaus parodoje Kinijoje

2019-09-03
news_1

Rugsėjo 25–27 dienomis pluoštinių kanapių perdirbimo įmonė „Natūralus pluoštas“ dalyvaus Kinijoje, Šanchajuje, vyksiančioje parodoje „Yarn Expo Autumn 2019“. Šiemet pradėjusi kanapių stiebelius perdirbti į pluoštą, bendrovė parodoje pristatys fabriko galimybes ir perdirbto pluošto pavyzdžius.


„Natūralių kokybiškų pluoštų poreikis auga visame pasaulyje. Matome, kad tokie gerai žinomi prekės ženklai kaip „Patagonia“, „Levi‘s“ ir kiti itin domisi naujomis tvariomis žaliavomis. Medžiagos su kanapėmis yra tekstilės pramonės ateitis, nes kanapės yra tvari  ir gamtos išteklius sauganti kultūra. Parodoje pristatysime savo produkciją – įvairiai apdirbtą kanapių pluoštą, rodysime iš kanapių pluošto pagamintus tekstilės pavyzdžius, ieškosime klientų savo produkcijai arba pluošto perdirbėjų ilgalaikiam bendradarbiavimui“, – sako „Natūralus pluoštas“ komercijos direktorius Donatas Čerkevičius.


Auginant ir perdirbant kanapių pluoštą nenaudojami pesticidai ir kitos cheminės medžiagos, todėl tai pati natūraliausia ir aplinkai bei žmogui saugiausia žaliava. Dėl savo gerųjų savybių – tvirtumo, ilgaamžiškumo, drėgmę reguliuojančių ir antialerginių savybių – kanapių pluoštas ypač tinkamas tekstilės gaminiams.


„Ši paroda – gera galimybė prisistatyti didelei ir potencialiai Azijos rinkai, ypač stebint sparčiai didėjantį medžiagų su kanapių pluoštu poreikį visame pasaulyje. „Natūralus pluoštas“ fabrike esame pajėgūs išgauti didelį kokybiško pluošto kiekį“, – pasakoja D. Čerkevičius.


„Yarn Expo“ yra lyderiaujanti sektoriaus paroda, skirta tiekėjams ir gamintojams iš Azijos ir Europos. Paroda vyksta pavasarį ir rudenį, dalyviai čia pristato savo naujausią produkciją: natūralius medvilnės, vilnos, linų bei specialiai sukurtus, maišytus, įmantrius verpalus, taip pat pluoštus šiems verpalams išgauti.


Planuojama, kad parodoje „Yarn Expo Autumn“ dalyvaus daugiau kaip 500 vietinių ir tarptautinių dalyvių, parodą aplankys per 20 tūkst. lankytojų. Paroda vyks Šanchajaus nacionaliniame parodų ir konvencijų centre, bendrovės stendas bus 8.2 salėje, pažymėtas numeriu 8.2 - F32. Daugiau apie parodą: https://yarn-expo-autumn.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en.html

Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge