Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

„Natūralus pluoštas“ komanda – Europos kanapių pramonės asociacijos konferencijoje

2019-05-29
news_1

Birželio 5–6 dienomis Vokietijos mieste Kelne bendrovės „Natūralus pluoštas“ komanda dalyvaus konferencijoje EIHA, kurią organizuoja Europos kanapių pramonės asociacija (European Industrial Hemp Association (EIHA) ir institutas „Nova“ (Nova-Institut).


„Natūralus pluoštas“ konferencijoje pristatys savo produkciją: dviejų rūšių kanapių pluoštą, skirtą tekstilei, popieriaus pramonei ir statyboms, šildymui naudojamas granules ir spalius, tinkamus sodininkystėje ir gyvulininkystėje. Komanda visus kviečia susitikti 23-iajame stende.


„Nuo metų pradžios savo naujajame fabrike Kėdainiuose perdirbame Lietuvos laukuose užaugintas pluoštines kanapes. Koncentruojamės tik į aukščiausios kokybės pluoštą, fabriko veiklą ir produktus norime pristatyti visos Europos kanapių augintojams, žaliavos perdirbėjams – visiems šios pramonės dalyviams“, – sako „Natūralus pluoštas“ pardavimų vadovas Donatas Čerkevičius.


Konferencija EIHA organizuojama jau 16 metus. Specialistai iš viso pasaulio čia susirenka pasidalyti informacija apie pasiekimus, naujausius išradimus ir pristatyti savo gaminius. Organizatoriai planuoja, kad šiemet čia bus 400 dalyvių iš 50 šalių. Pagrindinės renginio temos:


  • CBD kaip maisto papildas ir vaistai
  • Kanapių sėklos, aliejus ir baltymai maistui ir pašarui
  • Kanapės ir spaliai statyboms, kompozitinėms medžiagoms, izoliacijai ir tekstilei

Daugiau apie konferenciją: http://eiha-conference.org/


Konferencijos organizatorė Europos kanapių pramonės asociacija įkurta 2005 m., šiandien ji vienija 29 nuolatines ir daugiau nei 140 asocijuotųjų narių iš 35 šalių. „Nova“ yra privatus ir nepriklausomas tyrimų institutas, įkurtas 1994 m., siūlantis mokslinius tyrimus ir konsultacijas, daugiausia dėmesio skiriantis biologinei ir CO2 pagrindu pagrįstai ekonomikai maisto ir žaliavų, technoekonominio vertinimo, rinkų, tvarumo, sklaidos B2B komunikacijos srityse.


„Natūralus pluoštas“ – vienintelė tokio pobūdžio moderni pluoštinių kanapių stiebelių apdorojimo gamykla Baltijos šalyse, veikianti Kėdainiuose. Gamykla pajėgi perdirbti 30 tūkst. tonų kanapių stiebelių per metus, iš kurių galima pagaminti 10 tūkst. tonų kanapių pluošto. Išplėtus fabriko pajėgumus, šį rodiklį ketinama auginti iki 20 tūkst. tonų kanapių pluošto per metus.


Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge