Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

Pristatome mezginius su kanapėmis - tvarią alternatyvą tradiciniams mados pramonės mezginiams

2020-05-05
news_1

Bendrovė „Natūralus pluoštas“ džiaugiasi galėdama pristatyti sėkmingą bendradarbiavimą su įmone UAB „Omniteksas“ gaminant platų natūralių spalvų ir spalvotų mezginių pasirinkimą iš mūsų kanapių pluošto, kuris yra auginamas Lietuvoje. Naudojamas kanapių pluoštas yra sertifikuotas OEKO-TEX ® Standard 100 standartu ir yra maišomas su įvairiais pluoštais, įskaitant perdirbtą poliesterį, poliesterį, organinę medvilnę.


Kanapių pluošto mezginiai išsiskiria puikia kokybe, oro pralaidumu ir minkštumu. Kanapių mišinys su perdirbtu poliesteriu / poliesteriu siūlo stiprų, glamžymuisi ir plyšimams atsparų, kvėpuojantį bei gerai drėgmę sugeriantį trikotažą. Į medžiagą įdėjus organinės medvilnės, gaunamas produktas, kuris yra malonus liesti, patogus, lankstus bei ypač gerai pralaidus orui. Drabužiai, gaminami iš kanapių mišinių mezginių, gali būti naudojami tiek mados, tiek laisvalaikio drabužių gaminiams.


Natūralaus ir tvaraus kanapių pluošto naudojimas mišiniuose su organine medvilne ir poliesteriu yra naudingas dirvožemiui, ekosistemai, darbuotojų ir vartotojų gerovei. Kanapės auginamos ir perdirbamos nenaudojant pesticidų ir kitų chemikalų. Patys kanapių produktai yra lengvai perdirbami ir padeda sumažinti atliekų ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Tai ženkliai sumažina kitų mažiau aplinką tausojančių medžiagų naudojimą šiuolaikinėje tekstilės pramonėje ir yra būdas stiprinti mados pramonės tvarumą. Galiausiai, minėtosios mezginių su kanapėmis savybės užtikrina vartotojų komfortą ir gerą savijautą. Pasirinkdami kanapių mezginių mišinius, vartotojai pasirenka sveiką ir tvarų produktą sau bei aplinkai.


UAB „Omniteksas“ gaminamų mezginių pavyzdžius galite rasti čia.


Daugiau informacijos apie UAB „Omniteksas“ galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://www.omniteksas.eu.

Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge