Umbes mus Tooted KKK Uudised Pood Kontakt Linkedin Youtube
Tagasi kodulehele

Susitikime parodoje „Baltic Fashion & Textile“ Vilniuje!

2018-10-09
news_1

Spalio 18–20 dienomis bendrovės „Natūralus pluoštas“ atstovai dalyvaus jau 27-ą kartą vykstančioje specializuotoje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje „Baltic Fashion & Textile“. Joje šalies ir užsienio įmonės pristatys savo produkciją: audinius, žaliavas, namų ir interjero tekstilę, aksesuarus ir siuvimo priedus, drabužius, odos gaminius ir avalynę, naujausias technologijas ir įrengimus. Planuojama, kad parodoje bus 60 dalyvių iš 26 šalių.

Savo stende „Natūralus pluoštas“ atstovai lankytojus supažindins su iš naujo atrastu kanapių pluoštu ir jo panaudojimo tekstilėje galimybėmis. Tekstilė iš šio pluošto yra tvirta, ilgaamžė, turi antibakterinių savybių, todėl ypač tinka baldų pramonei, neaustinėms medžiagoms. Be to, pluoštinės kanapės auginamos beveik be trąšų ir pesticidų, todėl atitinka šiuolaikinį požiūrį – tvarumas, natūralumas ir ekologija.

Įmonė parodoje taip pat papasakos apie pirmuosius pluoštinių kanapių auginimo metus Lietuvoje, pristatys savo išvestas veisles ir būsimą šiuo metu Kėdainiuose statomo pluoštinių kanapių stiebelių apdorojimo fabriko veiklą.

Kviečiame visus susitikti bendrovės stende C17, 5 salėje.

Daugiau informacijos apie parodą: www.baltictextile.eu  

Tagasi kodulehele
Sulge
Sinu sõnum on saadetud!
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge